اعلام نتایج کمانداران کامپوند ایران در مقدماتی جام جهانی پاریس

به گزارش ایرنا، مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی پاریس، صبح امروز(چهارشنبه) در ماده کامپوند آغاز شد.

سیدحسام کوثر با امتیاز ۷۰۶ در رده شانزدهم مرحله مقدماتی گرفت و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از مجارستان دیدار کند. محمدصالح پالیزبان با امتیاز ۶۹۹ در رده سی و سوم قرار گرفت و باید در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف نماینده روسیه برود. احمد اکبری با امتیاز ۶۹۰ در رده پنجاهم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از روسیه دیدار کند.

در رده بانوان، گیسا بایبوردی با امتیاز ۶۹۰ در رده بیستم قرار گرفت و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از هلند دیدار کند. راحله فارسی با امتیاز ۶۸۳ در رده سی و یکم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از فرانسه دیدار کند. ویدا حلیمیان با امتیاز ۶۷۶ در رده سی و نهم قرار گرفت و باید در دور نخست مسابقات حذفی با کمانداری از کانادا دیدار کند.

در بخش تیمی و در مرحله مقدماتی، تیم مردان ایران با امتیاز ۲۰۹۵ در رده دهم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی با تیم کلمبیا بازی کند. تیم بانوان با امتیاز ۲۰۴۹ در رده نهم ایستاد و باید در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم استونی برود.

در بخش میکس، تیم ایران با ترکیب گیسا بایبوردی و سیدحسام کوثر با امتیاز ۱۳۹۶ در رده یازدهم قرار گرفت. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست باید در دور دوم به مصاف تیم استونی برود.

مجله ورزشی شطرنج

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

شمار ورزشکاران پارالمپیکی ایران به ۶۲ رسید

 به گزارش ایرنا، «هادی رضایی» در این خصوص گفت: با توجه به رایزنی صورت گرفته …