سه نماینده شنا ایران در مسابقات انتخابی بلغارستان فینالیست شدند

به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نمایندگان شنا ایران از پایگاه قهرمانی شنا استان اصفهان امروز (یکشنبه) در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی المپیک به میزبانی بلغارستان به آب زدند.

ابتدا علیرضا یاوری و متین سهران در مرحله مقدماتی ماده ۲۰۰ متر آزاد با حریفان خود به رقابت پرداختند. در پایان مرحله مقدماتی این ماده علیرضا یاوری با ثبت زمان ۱:۵۲٫۸۸ دقیقه دوم و  متین سهران با زمان ۱:۵۵٫۸۹ دقیقه هفتم شدند و هردو جواز حضور در فینال را کسب کردند. در ادامه مهرشاد افقری دیگر نماینده شنا ایران در ماده ۵۰ متر پروانه به آب زد. افقری با ثبت زمان ۲۴:۴۵ ثانیه در جایگاه اول ایستاد و راهی فینال شد.

علیرضا یاوری، متین سهران و مهرشاد افقری نمایندگان شنا ایران از پایگاه قهرمانی اصفهان در مسابقات انتخابی المپیک بلغارستان هستند که زیر نظر گامردیلانچیان برنامه‌های خود را دنبال می‌کنند.

نتایج مسابقات انتخابی المپیک در رقابت‌های بلغارستان 

۲۰۰ متر آزاد:

علیرضا یاوری: مرحله مقدماتی با ثبت زمان ۱:۵۲٫۸۸ دقیقه راهی فینال شد.

متین سهران: مرحله مقدمانی با ثبت زمان ۱:۵۵٫۸۹ دقیقه راهی فینال شد.

۵۰ متر پروانه:

مهرشاد افقری: مرحله مقدمانی با ثبت زمان ۲۴٫۴۵ ثانیه راهی فینال شد.

«مهرشاد افقری» نماینده شنا ایران و عضو پایگاه قهرمانی شنا استان اصفهان در مسابقات بلغارستان سهمیه ورودی B المپیک ۲۰۲۰ شنا را با رکورد 53:46 ثانیه در ماده ۱۰۰ متر پروانه کسب کرد و نشان داد این رشته استعدادهای نهفته بسیاری در خود دارد. 

از سال ۲۰۰۸ و المپیک پکن که محمد علیرضایی توانست به صورت مستقیم رکورد ورودی را بزند، ۱۴ سال می‌گذرد و حالا با تاریخ‌سازی افقری پنجره جدیدی رو به شنای ایران باز شده است.

مجله ورزشی شطرنج

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

بازگشت «زهرا نعمتی» به تمرینات تیمی بدون مربی اختصاصی

به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی با کمان، جام جهانی فرانسه و آخرین مرحله کسب …