مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور در چالوس آغاز شد

مسئول برگزاری مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور به خبرنگار ایرنا گفت که در این دوره ۶۵ دوچرخه سوار رنکینگ دار در ۲ بخش استقامت و تایم تریل به رقابت خواهند پرداخت.

محمد شجاعیان افزود : در این مسابقات که در رده بزرگسالان و امید برگزار می شود ، در روز نخست در بخش استقامت ۴۶ رکابزنان ۱۲۰ کیلومتر را به صورت تیمی طی خواهند کرد.

وی ادامه داد : فردا دوشنبه نیز بخش تایم تریل مسابقات قهرمانی کشور با حضور ۱۹ نفر بزرگسال و همچنین حضور آزاد رکابزنان امید به مسافت ۴۵ کیلومتر به صورت انفرادی برگزار خواهد شد.

شجاعیان گفت : رکابزنان رنکینگ دار از ۱۴ استان‌ آذربایجان شرقی و غربی ،اردبیل، تهران، البرز، اصفهان، خراسان رضوی، زنجان، قزوین، کرمان ، گیلان ، مرکزی، همدان و مازندران در این دوره از مسابقات شرکت کرده اند.

مسئول برگزاری مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور افزود: این مسابقات برای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات المپیک توکیو می باشد که ایران یک سهمیه برای حضور دارد.

وی ادامه داد : با توجه به وضعیت کرونا علاوه بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی تمامی شرکت کننده ها باید دارای جوابیه تست منفی پی سی ار(PCR) باشند.

مجله ورزشی شطرنج

درباره ی popadr234975

مطلب پیشنهادی

بازگشت «زهرا نعمتی» به تمرینات تیمی بدون مربی اختصاصی

به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی با کمان، جام جهانی فرانسه و آخرین مرحله کسب …